Strona główna

Przechowywanie gadżetów marketingowych, czyli usługa zdalnego magazynu

Jesteśmy obecni na rynku gadżetów marketingowych od ponad dziesięciu lat. Przez ten czas udało nam się zebrać sporo doświadczeń i dokładnie poznać mechanizmy rządzące tą branżą. Dokonane obserwacje pozwoliły na stworzenie innowacyjnej usługi, którą nazwaliśmy zdalnym magazynem. Brzmi tajemniczo? Już tłumaczymy, na czym polega i jak może pomóc Ci w prowadzeniu Twojego biznesu.

Przechowujemy gadżety reklamowe dla firm

Z różnych względów przedsiębiorcy bardzo często zamawiają duże ilości produktów reklamowych. Dla wielu firm oznacza to wówczas problem z ich przechowywaniem. Zdalny magazyn to rozwiązanie, którego do tej pory brakowało na rynku. Dzięki niemu możesz odbierać swoje zamówienie partiami, w takich ilościach, jakie aktualnie są Ci potrzebne. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my prześlemy potrzebna ilość zakupionych wcześniej artykułów reklamowych za pośrednictwem firmy kurierskiej. Nic prostszego! Nieważne, czy prowadzisz działalność w Gdyni, Gdańsku, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, czy jakimkolwiek innym mieście, Twoje zamówienie z pewnością dotrze do Ciebie na czas. Gwarantujemy.

Usługa "Zdalny magazyn" dostępna będzie od kwietnia 2018 roku. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się o niej więcej, napisz na adres magazyn@igadzet.pl. Zapraszamy.


Usługa "Zdalny magazyn" dostępna od kwietnia 2018r.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się o niej więcej napisz na magazyn@igadzet.pl.